Довідник лікарських рослин

Каланхое Дайгремонта

оголошення з продажу чи купівлі Каланхое Дайгремонта Подивитись оголошення купівлі/продажу ↓


бріофілюм Дайгремонта, живородка Дайгремонта;
каланхое Дайгремонта

Kalanchoe daigremontiana —
багаторічна трав'яниста сукулент на рослина родини товстолистих. Стебло міцне, пряме, при основі часто дерев'яніє. Листки супротивні, черешкові, м'ясисті, темнозелені, блискучі, видовженотрикутні, на нижньому боці — з рожевувато-фіолетовими розводами, по краю зубчасті; на кінцях зубців утворюються так звані «дітки» — маленькі рослинки з листочками і корінцями. Квітки великі, дзвониковидні, рожевуватофіолетові. Цвіте взимку.

Поширення

Батьківщина рослини — південно-західна частина острова Мадагаскар, де вона росте на піщаних грунтах. В країнах СРСР (* держава припинила своє існування в 1991 р.) Каланхоє Дайгремонта розводять як кімнатну декоративну рослину.

Сировина

З лікувальною метою використовують сік або свіже подрібнене листя (кашку). Рослина неофіційна.

Хімічний склад

ще не вивчено.

Фармакологічні властивості і використання

В народній медицині рослина відома своїми кровоспинними, протизапальними і ранозагоювальними властивостями. Використовують нарівні з каланхоє перистим.

Крім того, сік або подрібнене листя застосовують при висипах на шкірі й екземах, для зупинення кровотеч при пораненнях.

Каланхоє Дайгремонта виявляє преципітуючу активність і з цього погляду є перспективним для використання в судовомедичній практиці. За допомогою екстрактів з листя рослини можна ідентифікувати кров і слину людини, материнське молоко. Вид крові вдається ідентифікувати навіть тоді, коли давність плям становить 5 років.

Розведений водою сік з листя каланхоє закапують у ніс, і він викликає сильне чхання, коли є потреба прочистити гайморові порожнини, при простудах.


Розмістити оголошення / рослини «Каланхое Дайгремонта»

Ще ніхто не додав оголошень. Будьте першими!

Які хвороби лікує Каланхое Дайгремонта

*- за посиланнями знаходяться альтернативні лікарські рослини, які застосовують в лікуванні зазначених недуг